Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /libs/includes/db.inc.php on line 24

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /libs/includes/db.inc.php:24) in /index.php on line 6

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /libs/includes/db.inc.php:24) in /index.php on line 6
Noclegi
 
      Nocleg.eu
 

Regulamin

ZASADY OGÓLNE
 1. Pod pojęciem "Obiekt" - rozumie się każdy obiekt w którym oferowane są noclegi.
 2. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację niniejszego regulaminy.
 3. Właścicel serwisu noclegi.eu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników. Jak również nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu.
 4. Dostęp do przeglądania ofert Obiektów jest bezpłatny.
 5. Dane kontaktowe użytkowników serwisu noclegi.eu służą do nawiązania kontaktu z ogłoszeniodawcą w celach związanych z przedmiotem oferty. Korzystanie z nich w jakikolwiek inny sposób, w szczególności ich przetwarzanie, upowszechnianie, dystrybucja jest zabronione.


ZASADY DODAWANIA OBIEKTÓW
 1. Użytkownik po rejestracji i logowaniu ma możliwość dodania Obiektu oraz edycji jego danych.
 2. Użytkownik ma obowiązek podania prawdziwych danych dotyczących Obiektów. W przypadku podanie nieprawdziwych informacji dany Obiekt zostanie usunięty z bazy.
 3. Treści podawane przez użytkowników powinny być zgodne z normami prawno-etycznymi obowiązującymi w Polsce.
 4. Możliwe jest dodanie tylko jednego wpisu odnoszącego się do tego samego Obiektu.
 5. Zabronione jest zamieszczanie ofert, które mogą mieć na celu doprowadzenie innych użytkowników serwisu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, wyrządzenia osobom trzecim jakiejkolwiek szkody, albo też nakłania do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, jak również służących do pozyskania bez wyraźnej zgody użytkownika jego danych osobowych lub innych danych mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo użytkownika czy osób trzecich.
 6. W przypadku stwierdzenia naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, Wydawca może usunąć wpisy bez obowiązku zwrotu opłaty poniesionej przez użytkownika, bez obowiązku informowania go tym fakcie. Wydawca może również zablokować lub skasować konto użytkownika naruszającego postanowienia niniejszego regulaminu.
 7. Zalecemy aby nie pisać treści w całości lub dużej części DUŻYMI LITERAMI. Prosimy również nie używać niepotrzebnie wykrzykników. Oferty takie zostaną wyedytowane, bądź odrzucone!
 8. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany treści i danych wpisanych przez użytkownika, jak również ich usunięcia.


POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 1. Wydawca nieodpowiada za brak dostępu do serwisu noclegi.eu
 2. Jakiekolwiek próby włamania do serwisu noclegi.eu skutkują zablokowaniem dostępu do serwisu oraz konsekwencjami prawnymi.
 3. Rejestracja w serwisie noclegi.eu jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przesyłanie za pośrednictwem e-mail informacji handlowej w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie jego danych osobowych. Użytkownik może w każdej chwili zażądać zmiany lub usunięcia jego danych z bazy danych.
 4. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania w serwisie noclegi.eu.
 5. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym Użytkowników. Aktualna wersja Regulaminu będzie każdorazowo dostępna w serwisie noclegi.eu i obowiązuje od momentu jej zamieszczenia.